Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Kalorifer Tesisat Tamiri ve Montajı

Kalorifer tesisatındaki hasarları tespit etmek bilgi ve tecrübe gerektirir. Küçük bir su kaçağı ya da tıkanma tüm kalorifer tesisatını etkisi altına alabilir. Tıkanmalar ya da su kaçaklarının tespit edilebilmesi için mutlaka kırma ya da tüm petekleri sökme gibi çalışmaların yapılmasına gerek yok. Son teknoloji ile geliştirilmiş olan özel cihazlar yardımı ile kırma ya da sökme işlemi yapılmadan da sorunun neden olduğu noktayı tespit etmek mümkün.

Ancak kalorifer tesisatlarındaki problemlerin tespiti, onarım çalışmasının sadece bir adımıdır. Yapılan onarım çalışması da en az sorun tespiti kadar önem arz eder. İşte bu noktada devreye alanında uzmanlaşmış profesyonel ekiplerimiz ve kullandığınız teknolojik cihazlar giriyor. Ekiplerimizin çalışmaları sayesinde kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması mümkün. Firmamız geçici onarım yöntemleri yerine sorunlara kalıcı çözümler getirir.

Kazan Tipi ve Duvar Tipi Kalorifer Tesisatı Onarımı

Ekiplerimiz hem kazan tipi kalorifer sistemleri hem de duvar tipi kalorifer sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibidir. Dolayısıyla kalorifer sistemlerinin yapısına bakmaksızın bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modern teknikler kullanılarak yapılan onarım çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlıyoruz. Sadece onarım değil, kalorifer tesisatı montajı çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Kalorifer Tesisat Tamiri ve Montajı

Firmamız Ankara’nın Keçiören, Demetevler, Etlik, İncek, Ümitköy, Çayyolu, Oran ve Yenimahalle olmak üzere tüm ilçe, semt ve mahallerinde hizmet veriyor. Ankara kalorifer tesisat tamiri ve montajı çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçin. İletişim sayfamızdan telefon numaralarımıza ulaşabilir, kalorifer tesisat montajı ve tamiri noktasında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.