Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Hizmetlerimiz
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/su-tesisat-tamiri-ve-bakimi.jpg
Su Tesisat Tamiri ve Bakımı
Tesisat bakımında son teknolojili cihazlarla tesisatı kırmadan tamir işleminin yapılması ve kaçağın nerede bulunduğunu tespit edilmesi önemlidir. Cihazları profesyonel kullanan uzmanlar ile su tesisat tamiri ve bakımı hizmetleri günümüzde oldukça kolay şekilde yapılır.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/komple-bina-tesisati-tadilati.jpg
Komple Daire Tesisat Tadilatı
Mutfak, banyo ve tüm oturma alanlarının komple tadilatı işlemlerinde komple daire tesisat tadilatı usta ekiplerinden destek almalı ve evinizin onarım işlemlerini profesyonel tekniklerle yaptırmalısınız. Bakım ve onarım işlemleri bir sıraya konularak yapılır ve uyumlu bir şekilde tamamlanır.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/kalorifer-tesisat-tamiri-ve-montaji.jpg
Kalorifer Tesisat Tamiri ve Montajı
Kalorifer tamiratında günümüzde teknoloji sistemlerinden faydalanılmakta ve kaçak tespiti yapılmakta. Kırma işlemine gerek duyulmadan kalorifer tesisat tamiri ve montajı yapılır. Kazan tipi ya da duvar tipi sistemlerinde her gün su takviyesi yapmak zorunda kalmak istemiyorsanız sizler de modern teknoloji kullanan kalorifer tesisatı uzmanlarına başvurmalısınız.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/gomme-rezervuar-montaji-ve-bakimi.jpg
Gömme Rezervuar Yapımı ve Montajı
Gömme rezervuar montajının mutlaka uzman ekiplerce yapılması gerekir. Gömme rezervuar yapımı ve montajı işlemlerinde yanlış bağlanan bir contanın dahi rezervuarın çalışmasını engellendiği bilinir. İyi bir tesisatçı kırmadan ve dökmeden arızanın nerede olduğunu hemen tespit eder ve elindeki yüksek teknolojili cihazları kullanarak tamirini gerçekleştirir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/klozet-tamiri-ve-bakimi.jpg
Klozet Tamiri ve Bakımı
Klozetlerde zamanla su kaçağı ya da sifonun tam basmaması nedeniyle arıza durumları yaşanır. Klozet tamiri ve bakımı işlemlerinde ileri teknoloji kullanılarak kaçak tespiti yapılır ve herhangi bir kırma ya da dökme işlemi uygulanmadan birkaç saat içinde klozet tamiri gerçekleştirilir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/dogalgaz-tesisat-montaji.jpg
Doğalgaz Tesisat Montajı
Doğalgaz tesisatı tamiri işlemlerinde teknik ekip cihaz ekipmanları ile hizmetlerini sizlere sağlar. Doğalgaz tesisatı tamiri ve montajı sırasında yüksek teknolojili cihazlar kullanılır ve uzman ekipler kısa sürede sorunu çözer. Gün içinde birkaç saatlik çalışma neticesinde doğalgazın tamiri yapılır.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/pis-su-tesisati-tamiri-ve-bakimi.jpg
Pis Su Tesisatı Tamiri ve Bakımı
Kırılma ya da dökme işlemleri uygulanmadan pis su tesisatı tamiri ve bakımı işlemleri günümüzde yüksek teknolojili cihazlar tarafından yapılır. Pis suyun nereden çıktığını tespit eden uzman kadrolar, etrafa zarar vermeden tesisatı tamir eder.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/su-sayac-ve-kolon-borusu-tamiri.jpg
Su Sayaç ve Kolon Borusu Değişimi
Sayaç su kaçırıyorsa ya da doğru ölçmüyorsa su sayaç ve kolon borusu değişimi işlemi yapılır. Standart, mühürlü ve damgalı olan sayaçların takılması zorunludur. İşlemlerin uzman ekiplerce yapılması neticesinde kısa sürede sayacınız kurallarına uygun olarak monte edilir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/ilacli-petek-temizligi.jpg
İlaçlı Petek Temizliği
Zaman içinde kir ve paslar peteklerin düzenli çalışmasını engeller. İlaçlı petek temizliği ile petekleriniz kısa sürede temizlenir ve peteklerinizin ısısından daha iyi faydalanırsınız. Uzman tesisatçılar, petekleri yerinden oynatmadan kimyasal ilaçlar kullanır ve petek temizliği işlemlerini kısa sürede gerçekleştirir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/kombi-tesisat-tamiri-ve-montaji.jpg
Kombi Tesisat Tamiri ve Montajı
Kombilerin tamiri ve bakım işlemlerinde yüksek teknolojili cihazlar kullanılır ve kırma işlemi uygulanmadan kombi bakımı sağlanır. Kombi tesisat tamiri ve montajı işlemlerini mutlaka uzman personelin yapması gerekir. Tesisat ustaları arıza tespiti yapar ve kısa süreli işlem sonucunda kombinizin bakımını gerçekleştirir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/logar-bakimi-ve-yenilenmesi.jpg
Logar Bakımı ve Yenilenmesi
Kanalizasyon sistemlerinde arızanın giderilmesi için logar temizliğinin yapılması gerekir. Logar bakımı ve yenilenmesi ile atıklar gider ve tıkanmanın önüne geçilir. Düzenli yapılan bakım ile kokunun önüne geçilir ve tıkanıklık sorunları yok edilir.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/gaz-kacak-tespiti.jpg
Gaz Kaçak Tespiti
Doğalgaz kaçağını tespitte kesinlikle yanıcı maddeler kullanılmaz. Gaz kaçak tespiti işleminde kaçak olduğunu düşündüğünüz hortum üzerine köpük haline getirdiğiniz sabunu sürmeniz yeterli. Kaçak olan yerler köpükleri şişirir. Kaçak tespiti durumlarında mutlaka uzman ekiplerden yardım almalı ve tamir işlemlerini yaptırmalısınız.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/ocak-dogalgaz-donusumu.jpg
Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Dönüştürülecek ocakların durum analizi yapıldıktan sonra gaz girişi belirlenir. Ocak doğalgaz dönüşümü sırasında ek parçaların sızdırmazlık kontrolleri sağlanır. Gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir ve gerekli montaj işlemi ile dönüşüm işlemleri tamamlanır.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/sofben-montaji-ve-tamiri.jpg
Şofben Montajı ve Tamiri
Şofbenin suyu geç ısıtması ya da hiç ısıtmaması gibi durumlarda veya su kaçırması, elektriğin şofbene gitmemesi gibi arızalarda mutlaka şofben montajı ve tamiri işlemlerinin uzman kadrolar tarafından yaptırılması gerekir. Kısa sürede tamiri sağlanır ve sizlerin kullanımına hazır olur.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/cati-oluk-aktarma-ve-tamiri.jpg
Çatı Oluk Aktarma ve Tamiri
Çatı ve oluklar zamanla atık ya da hava şartlarından dolayı tıkanma durumlarına maruz kalır. Çatı oluk aktarma ve tamiri işlemleri ile duvarlarınızda oluşan su birikintilerinin önüne geçersiniz. Çatı tamiri ile kışın ev ısınızı yükseltir, yağmur gibi kötü hava şartlarından odalarınızın su almasını önlersiniz.
https://www.simseksutesisat.com/wp-content/uploads/2017/01/fayans-doseme-ve-tezgah-arasi-cam-mozaik-siva.jpg
Fayans Döşeme ve Tezgah Arası Cam Mozaik Sıva
Mutfak ve banyolarınızda bulunan fayanslar zamanla nemden aşınır ve fayans araları dökülür. Fayans döşeme ve tezgah arası cam mozaik sıva ile fayansların bakım ve onarım işlemleri yüksek teknolojili malzemeler kullanılarak yapılır. Profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen işlemler neticesinde fayanslarınız modern teknikler kullanılarak tamir edilir.
Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.