Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Tüplü ocakların doğalgaza çevirmek ve doğalgaz borusunun fırına bağlantısını sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından öncelikle dönüşüm yapılacak olan ocağın analizi gerçekleştiriliyor. Tüm marka ve modellerde ocakların doğalgaza dönüşüm için uygun olup olmadığı ekiplerimiz tarafından belirleniyor. Yapılan analiz çalışmasının ardından ocakların gaz girişleri belirlenir.

Kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilen analiz çalışması esnasında ocaktaki ek parçaların doğalgaz sızdırma olasılıkları da ekiplerimiz tarafından belirleniyor. Sızdırmazlık kontrollerinin sağlanmasının ardından gerekli dönüşüm çalışmasına başlanır. Bu esnada kullanacağınız ocak da detaylı bir incelemeden geçirilmiş olduğundan, güvenle kullanmanızda mümkün olabiliyor.

Ocak Doğalgaz Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Tüplü olan ocağın doğalgaza dönüşümünün ardından fırına bağlantısı da gerçekleştirilir. Ekiplerimiz son kontrol olarak dönüşümünü gerçekleştirdiği ocağı doğalgaz ile çalıştırıyor. Herhangi bir sızıntı olup olmadığı kontrol ediliyor. Gaz kaçağının olmadığı kanıtlandığında montaj işlemi tamamlanır. Montaj sonrasında ocağı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Doğalgaz dönüşümünün ardından ocağın alev performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Ocak dönüşüm işleminde gaz ayarları en önemli hususlar arasında bulunuyor. Gaz ayarının doğru yapılmaması maalesef pek çok sorunu beraberinde getirebilir. Ayarlama için tecrübe, bilgi ve bazı teknik ekipmanları kullanmak gerekiyor. Ekiplerimiz tecrübe ve bilgi sahibi olmakla beraber gerekli ekipmana da sahiptir. Ankara ocak doğalgaz dönüştürme için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz ve Etlik, İncek, Demetevler, Çayyolu, Çankaya, Ümitköy, Keçiören ve Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerinde bu hizmeti alabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamıza tıklamanız yeterli olacaktır.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.