Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Su Tesisat Tamiri ve Bakımı

Su tesisatı ile ilgili problemlerin başında tıkanmalar ve su kaçakları geliyor. Sorunun meydana geldiği bölümü tespit edebilmek ise son derece mühim. Kırma işlemi yapılmadan tesisattaki problemli bölümü tespit etmek için son teknoloji ile geliştirilmiş olan cihazları kullanıyoruz. Bu sayede kırma işlemine gerek kalmadan sorunun çözümü mümkün olabiliyor. Hem tıkanıklık hem de su kaçağı tespitinde kullanılabilen cihazlar, profesyonel ekiplerimizin tecrübeleri sayesinde kısa sürede tamir ve bakım çalışmasının tamamlanmasını sağlıyor.

En Az Tadilat ile Su Tesisatı Tamiri

Su kaçakları bir yandan binaya ciddi zararlar verirken diğer yandan yüksek su faturaları ödemenize sebep olur. Çok sayıda kişi zeminde, duvarlarda hatta tavanda kırma işleminin zorunlu olduğunu düşündüğünden, su kaçaklarını ciddiye almaz. Oysa su tesisatlarındaki sızıntılar zamanla büyük problemleri de beraberinde getirir.

Kırma ve zarar verme noktasında da teknolojik cihazlarımız ve profesyonel ekiplerimizin tecrübeleri sayesinde bakım ve onarım çalışması kısa sürede, en az zarar ile tamamlanabilir. Su tesisatlarındaki tıkanmalar gibi sorunlar da tecrübe ve teknoloji yardımı ile giderilebiliyor. Geleneksel yöntemler ve tahmin üzerine yapılan su tesisatı çalışmalarının neden olduğu hasarları göze almak zorunda değilsiniz.

su tesisatı tamiri ve montajı

Minimum zarar ve minimum tadilat ile su tesisatı problemlerinin tespiti ve onarımı çalışmalarımızdan tüm Ankara halkı faydalanabilir. Demetevler, Keçiören, Çayyolu, Çankaya, Ümitköy, Etlik, Oran ve İncek başta olmak üzere Ankara su tesisatı bakımı ve tamiri hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.