Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Logar Bakımı ve Yenilenmesi

Yapılardaki atıkların ve atık suyun toplandığı ve bu atıkların kanalizasyona gitmesini sağlayan yer altı atık depoları genel olarak logar şeklinde tanımlanıyor. Logarların periyodik bir düzenle temizlenmesi gerekiyor. Ancak bu temizlik ve bakım işleminin gerçekleştirilmesi için sadece bilgi ve deneyim de yeterli değil. Aynı zamanda teknik ekipmanın da mutlaka bulunması ve doğru şekilde kullanılması gerekiyor.

Firmamız logar temizliği, bakımı ve yenilenmesi hizmetlerinde ileri teknoloji ile üretilmiş olan cihazlar kullanıyor. Kamera sistemi ile logar içerisindeki tıkanlı bölgenin kısa sürede tespit edilmesi mümkün hale gelebiliyor. Aynı zamanda logarın doluluk oranı ve kirlilik düzeyi gibi gerekli bilgilerin edinilmesinde kamera sistemleri ile teknik ekipman büyük önem taşıyor.

Kamera Sistemi ile Logar Tıkanıklığı Tespiti

Ekiplerimiz logardaki tıkanıklıkları gideren etkin bir logar temizliği çalışması yaparak kötü koku oluşumuna neden olan atıkların da kanalizasyona ulaşmasını sağlar. Genellikle kötü kokudan şikayetçi olunması, tam bir tıkanma meydana gelmemiş olsa da logarlar ile kanalizasyon arasındaki bağlantının küçülmüş olması anlamına gelebilir. Bu durumda tıkanma olmasını beklemeden temizlik işleminin yapılması gerekir.

Logar Bakımı ve Yenilenmesi

Kötü koku oluşumunda da tıkanmayı beklemeden firmamıza ulaşabilir ve çukurların yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekipman ve kamera sistemi ile gerçekleştirdiğimiz logar temizliği hakkında daha fazla bilgi edinmek, merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenmek için iletişim sayfamıza hemen tıklayın. Böylece firmamıza ulaşabilir ve dilediğiniz adrese ekiplerimizi hemen yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Logar temizlik ve bakım hizmetimizi Ankara’nın Çankaya, Oran, Yenimahalle, Demetevler, Çayyolu, İncek, Etlik ve Keçiören başta olmak üzere bütün ilçe ve semtlerinde alabilirsiniz.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.