Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Pis Su Tesisatı Tamiri ve Bakımı

Pis su tesisatı, kullanılmış kirli suların binaların içerisinden kanalizasyon hattına bağlandığı tesisattır. Arızalar pis su tesisatlarında genellikle tıkanmalar nedeniyle meydana gelir. Tıkanmalar tesisat borusu içerisinde bir basınç oluşmasına sebebiyet verir ve bu da tesisatın özellikle conta kısmında sızıntılara neden olur. Yapıya da zarar veren sızıntıları önlemek ve arızayı gidermek ise profesyonellik gerektirir.

Arızanın ya da sızıntının tespit edilmesi için ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş olan cihazların kullanılması, yapılara zarar vermeden kısa sürede onarımın gerçekleşmesini sağlayabiliyor. Mutfak, banyo ve tuvalet ile bağlantısı olan pis su tesisatındaki arıza, uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede tespit edilebiliyor. Arıza tespiti için binada kırma ya da dökme işlemlerinin yapılmasına gerek kalmıyor.

Ankara’da Kırmadan Pis Su Tesisatı Onarımı Yapıyoruz

Dolayısıyla arıza tespiti ve onarımı sonrasında binada tadilat yapılmasına gerek kalmıyor. Pis su atık tesisatı konusunda tecrübeli olan uzman ekiplerimiz teknolojik cihaz ve ekipmanlar yardımı ile çok kısa sürede tıkanmanın ve sızıntının meydana geldiği bölgeyi belirleyebiliyor. Sadece arızanın, tıkanmanın ya da sızıntının meydana geldiği bölgede, onarım amacıyla bir kırma işlemi yapılıyor.

pis su tesisat tamiri

Arızanın giderilmesi için de uzun vadede çözüm içeren teknikleri tercih eden ekiplerimiz, kısa süre sonra yeniden aynı sorunu yaşamanızı da önleyebiliyor. Çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve firmamız ile iletişime geçmek için iletişim sayfamıza tıklayabilirsiniz. Ankara’nın Yenimahalle, Keçiören, Demetevler, Etlik, Çankaya, İncek ve tüm ilçe ile semtlerinde hizmetlerimizden faydalanabilir.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.