Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

İlaçlı Petek Temizliği ve Bakımı

13 Eylül 2018Haber

Kış ayının en büyük sorunu ısınmaktır. Temiz ve sağlıklı ısınmanın yolu petek bakımının düzenli şekilde yaptırılması ile olur. Ankara ilaçlı petek temizliği ile kombi ve peteklerinizin bakımı sağlanır ve profesyonel olarak tamir ve bakım işlemlerinden faydalanırsındır. Kombiler sık kirlenir her yıl bakımlarının yapılması gerekir. Kombi bakımı ile birlikte petek içlerinin de temizliğinin yapılması gerekir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği sırasında ilk olarak filtre ve tüm parçalar gözden geçirilir. Sökülmesi gereken parçalara bakılır ve iç kısımlarda oluşan pislikler temizlenir. İlaçlı kalorifer peteği temizliği aşamasında ise yüksek teknolojili kimyasal çözünür maddeler kullanılır ve petek iç kısımları temizlenir. Petek iç kısımlarında oluşan pislikler temizlenmediği takdirde kış ayında yeterli ısı seviyesine kavuşamazsınız.

Kampanyalı Petek Temizliği Fiyatları

Tesisat ve peteklerinizin temizliği işlemleri sırasında özel kimyasal maddeler kullanılır ve kimyasal sular ile peteğin iç kısımları temizlenir. İlaçlı petek temizliği fiyatları ekonomik olup düzenli yaptırılması neticesinde ısı tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Sizler de soğuk havalar gelmede kombi ve petek temizliğinizi kampanyalı fiyatlardan yaptırabilir ve kış ayına sıcak girersiniz.

kalorifer petek temizliği

Kombi Temizliği ile Yüksek Faturalara Son

Kombi ve petek temizliği ısıyı yüksek tutacağı gibi faturanızın da kabarık olmasını engelleyecektir. Petek temizliğini düzenli yaptırmazsanız cihazınızın aşırı şekilde enerji tükettiğini görürsünüz. Düzenli petek temizliği ile peteklerinizin kullanım ömrünü de uzatırsınız. Yaşam alanlarınızın daha sıcak olmasını istiyorsanız kış yaklaşmadan kombi ve petek temizliğini uzman kadrolara yaptırmalısınız.

Petek kısımlarına su yüklü kimyasal basınç sistemi uygulanır ve kirden zarar gören peteklerin temizliği ve bakımı sağlanır. Kaliteli işçilik ve uzman personel yardımı almak için sizler de Şimşek Su Tesisat modern teknolojili ürünlerinden faydalanmalı ve yaşam alanlarınızdan daha verimli şekilde yararlanmalısınız. Titiz bir çalışma ve kaliteli hizmetler neticesinde kış ayınız sıcak ve sorunsuz şekilde geçer. Firma çalışanları her tip kombi temizliğini başarılı şekilde gerçekleştirir ve herhangi kırma ya da dökme işlemi yapmadan peteklerinizin temizliğini sağlarlar.

Şimşek Ankara Su Tesisat
simsek-su-tesisat

Ankara'da hizmet veren Şimşek Tesisat profesyonel ekibi ile sektörde 1980'li yıllardan itibaren hizmet vermektedir.